ثبت احوال بیرجند   ::    قاین   ::    فردوس   ::    زیرکوه   ::    بشرویه   ::    نهبندان   ::    سرایان   ::    درمیان   ::    سربیشه   ::    طبس   ::    دستگردان   ::    خوسف   ::
تماس با ما صفحه اول English Version
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 

 

 
کل کاربران : 1667415
کاربران امروز : 732
بازدید امروز : 736
کاربران دیروز : 650
بازدید دیروز : 716
کاربران آنلاین : 17

 

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه 30007650002275 ثبت احوال استان ، آماده دریافت خواسته ها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات هم استانی های عزیز می باشد.

 

 

 


-  در سال 94 تعداد 18845 واقعه ولادت به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 3.48+  درصد افزایش داشته است.
- تعداد ولادت ثبت شده شهری دراین مدت برابر با 13542 رویداد و تعداد ولادت روستایی آن برابر با 5303 رویداد می باشد.
- نسبت جنسی حاصل از ثبت ولادت در سال 1394 برابر با 104 است که همین شاخص در سال قبل نیز 104 حاصل شده است . ( یعنی در مقابل هر 100 واقعه ولادت ثبت شده دختر حدود 104 واقعه ولادت پسر به ثبت رسیده است )

-  در سال 94 تعداد 3796 واقعه فوت به ثبت رسیده که نسبت به سال قبل 2.39-  درصد کاهش داشته است .
- تعداد وفات ثبت شده شهری دراین مدت برابر با 2107 رویداد و تعداد وفات روستایی آن برابر با 1689 رویداد می باشد.

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
پیام تبریک ها و قدردانی ها
     

تبریک به همکار

 

 

همکار محترم جناب آقای برزگری:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (دی94)

همکار محترم جناب آقای احمدی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (دی 94)

همکار محترم جناب آقای رئیسی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم.(آذر 94)

همکار محترم جناب آقای بهرام پور:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم.(آذر 94)

همکار محترم جناب آقای محمدزاده:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (مهر 94)

همکار محترم سرکار خانم جابری:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم.(مهر 94)

همکار محترم جناب آقای مهرآور:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (مهر 94)

 همکار محترم جناب آقای علی حلاجی:

انتصاب جنابعالی را به سمت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل ثبت احوال استان تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(شهریور 94)

همکار محترم جناب آقای زلیرانی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم.(خرداد 94)

همکار محترم جناب آقای صفاجو:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم.(فروردین 94)

همکار محترم جناب آقای نوروزی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم.(اسفند 93)

همکار محترم جناب آقای کامرانی نژاد:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (اسفند 93)

همکار محترم جناب آقای کاخکی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال

خواستاریم. (اسفند 93)

همکار محترم جناب آقای سریع السیری:

انتصاب جنابعالی را به سمت سرپرست اداره ثبت احوال بیرجند تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(بهمن 93)

همکار محترم سرکار خانم ذوالفقاری:

تولد ارمغان زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (آذر 93)

همکار محترم جناب آقای چهکندکی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم. (آذر 93)

همکار محترم جناب آقای برنا:

تولد ارمغان زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (آبان 93)

همکار محترم جناب آقای معصومی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم. (شهریور93)

همکار محترم جناب آقای مهرآور:

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت معاونت فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال استان تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(تیر93)

همکار محترم جناب آقای زجاجی:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم. (اردیبهشت 93)

همکار محترم جناب آقای براتی:

تولد زیباترین ارمغان زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (فروردین93)

همکار محترم جناب آقای امیرآبادی زاده:

انتصاب جنابعالی را به سمت سرپرست اداره ثبت احوال سربیشه تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(اسفند92)

همکار محترم جناب آقای زجاجی:

انتصاب جنابعالی را به سمت ریاست اداره ثبت احوال نهبندان تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(اسفند92)

همکار محترم جناب آقای مکاریان:

تولد زیباترین ارمغان زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (دی92)

همکار محترم جناب آقای عابدین زاده:

تولد دو ارمغان زیبای زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکشان و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (دی 92)

همکار محترم جناب آقای انوری:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم. (آبان 92)

همکار محترم جناب آقای عسکری:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم. (آبان 92)

همکار محترم جناب آقای عابدین زاده:

انتصاب جنابعالی را به سمت ریاست اداره ثبت احوال فردوس تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(آبان 92)

 

همکار محترم جناب آقای سریع السیری:

انتصاب جنابعالی را به سمت معاون اداره منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(مهر92)

 

همکار محترم جناب آقای درایتی:

انتصاب جنابعالی را به سمت سرپرست اداره ثبت احوال سرایان تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(مهر92)

 

جناب آقای پورحسین

شکفتن زیباترین هدیه خداوند که مانند سروشی روح بخش به زندگی شما و فرزندتان نور امید تاباند را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها را برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش، به همراه آسایش و سلامتی از خداوند متعال خواستاریم.

جناب آقای سید هادی پیرایش:

آینده ای که با خدمت صادقانه خود ساخته اید و امروز ثمره و نتیجه آنرا ما با همه وجودمان می بینیم، مدیون و مرهون تلاش و زحمات خالصانه شماست که در راستای اهداف ثبت احوال صرف گردیده است. مراتب سپاس خود را از زحمات بیدریغ و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران خدمتتان در ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز نموده و امیدواریم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد
سرکار خانم دهنوئی:

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت سرپرست اداره منابع انسانی و پشتیبانی تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.
جناب آقای زجاجی:

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت سرپرست اداره ثبت احوال نهبندان تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.

همکار محترم جناب آقای عابدین زاده:

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت سرپرست اداره ثبت احوال فردوس تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(فروردین 92)

همکار محترم جناب آقای زنگوئی:

تولد زیباترین ارمغان زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (اسفند91)

همکار محترم جناب آقای رجب زاده:

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت ریاست اداره ثبت احوال قاینات تبریک گفته، توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(دی 91)

همکار محترم جناب آقای دهقانی:

تولد زیباترین ارمغان زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (دی91)

همکار محترم جناب آقای معاضدی فر:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم. (دی91)

همکار محترم سرکار خانم آفتابی:

تولد زیباترین ارمغان زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال برای شما خواستاریم. ( آبان 91)

همکار محترم سرکار خانم محمدی:

تولد زیباترین ارمغان زندگیتان را تبریک گفته آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش و  روح بخشیدن به زندگیتان را از خداوند متعال خواستاریم. (شهریور91)

همکار محترم جناب آقای برومند:

شکفتن نوگل زیبای زندگیتان را تبریک گفته روشن ترین فرداها را برای وجود نازنیش و زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندیم. (شهریور 91)

همکار محترم جناب آقای یعقوبی پور:

انتصاب شایسته جنابعالی به سمت سرپرست اداره ثبت احوال بیرجند را تبریک گفته توفیقات جنابعالی در امر توسعه اهداف  ثبت احوال استان را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم.(فروردین 91)

همکار محترم جناب آقای مهرآور:

تولد فرزند دلبندتان را تبریک عرض نموده و برای شما و خانواده محترمتان در پرتو عنایات حضرت دوست ، روزگاری سراسر سبز و زندگی توام با شادکامی و سلامت آرزومندیم.

 

   بازنشستگی ها

آقای ابراهیم مقداری: امروز ثمره و نتیجه خدمات پربار و تلاش وافرتان را که در راستای اهداف ثبت احوال و خدمت رسانی به مردم صرف کردید ما با همه وجودمان می بینیم، مراتب سپاس خود را از زحمات بیدریغ و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران خدمتتان در ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز نموده و امیدواریم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.(اسفند 93)

آقای محمدحسین صالح پور: امروز ثمره و نتیجه خدمات پربار و تلاش وافرتان را که در راستای اهداف ثبت احوال و خدمت رسانی به مردم صرف کردید ما با همه وجودمان می بینیم، مراتب سپاس خود را از زحمات بیدریغ و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران خدمتتان در ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز نموده و امیدواریم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.(فروردین 92)

آقای هوشنگ اکبری، ریاست اداره ثبت احوال فردوس: امروز ثمره و نتیجه خدمات پربار و تلاش وافرتان را که در راستای اهداف ثبت احوال و خدمت رسانی به مردم صرف کردید ما با همه وجودمان می بینیم، مراتب سپاس خود را از زحمات بیدریغ و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران خدمتتان در ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز نموده و امیدواریم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.(فروردین 92)

آقای حسین جهانی، ریاست اداره ثبت احوال بیرجند : آینده ای که با خدمت صادقانه خود ساخته اید و امروز ثمره و نتیجه آنرا ما با همه وجودمان می بینیم، مدیون و مرهون تلاش و زحمات خالصانه شماست که در راستای اهداف ثبت احوال صرف گردیده است.مراتب سپاس خود را از زحمات بیدریغ و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران خدمتتان در ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز نموده و امیدواریم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.(فروردین 91)

آقای غلامرضا کاظمی  : مراتب سپاس و تشکر خالصانه خود را از زحمات بیدریغ و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران خدمتتان در ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز می نماییم.امید است در کلیه مراحل زندگی موفق و موید باشید. سعادتمندی و توفیق روز افزون شما و خانواده محترمتان را از خداوند متعال خواستاریم.(فروردین 91)

آقای حیدر مرادی ، کارشناس مسئول حراست اداره کل : برخود واجب می دانیم مراتب سپاس و تشکر خالصانه خود را از زحمات بیدریغ و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران خدمتتان در ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز نماییم. امیدوارم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد. سعادتمندی و توفیق روز افزون شما و خانواده محترمتان را از خداوند متعال خواستاریم.(آبان 90)

 

تبریک عقد و ازدواج

همکار گرامی جناب آقای درایتی، آغاز زندگی مشترک فرزندتان را به شما تبریک می گوییم. لحظات خوشبختی تان پردوام و پایدار باد.(تیر93)

همکار گرامی جناب آقای مالکی، آغاز زندگی مشترک فرزندتان را به شما تبریک می گوییم. لحظات خوشبختی تان پردوام و پایدار باد.(اسفند92)

همکار گرامی جناب آقای محمدی، آغاز زندگی مشترک را با تقدیم بهترین شادباش ها تبریک میگوییم . زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنیم.(بهمن92)

همکار گرامی جناب آقای یوسفی، آغاز زندگی مشترک فرزندتان را به شما تبریک می گوییم. زندگی پر از عشق و محبت را برایشان آرزو میکنیم.(بهمن92)

همکار گرامی جناب آقای بصیرنژاد، آغاز زندگی مشترک فرزندتان را به شما تبریک می گوییم. لحظات خوشبختی تان پردوام و پایدار باد.(بهمن92)

جناب آقای ضیائی، آغاز زیبای زندگی مشترک را به شما و همسرگرامیتان تبریک می گوییم. لحظات خوشبختی تان پردوام و پایدار باد.(مهر 92)

جناب آقای بهرام پور، آغاز زیبای زندگی مشترک فرزندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها تبریک میگوییم و زندگی پر از عشق و محبت را برایشان آرزو میکنیم.( مرداد92)

جناب آقای پورحسین، آغاز و شروع زیبای زندگی مشترک فرزندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها تبریک میگوییم و زندگی پر از عشق و محبت را برایشان آرزو میکنیم.( تیر 92)

همکار گرامی جناب آقای برزگری، آغاز زندگی مشترک را به شما و همسرگرامیتان تبریک می گوییم. لحظات خوشبختی تان پردوام و پایدار باد.(فروردین 92)

همکار گرامی جناب آقای برنا، آغاز زندگی مشترک را به شما و همسرگرامیتان تبریک می گوییم و زندگی سرشار از آسایش و خوشبختی برای شما آرزومندیم.(فروردین 92)

همکار گرامی جناب آقای کاری، پیوندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها به شما و همسرگرامیتان تبریک میگویم  و زندگی سرشار از آسایش و خوشبختی برای شما آرزومندیم.( مهر91)

همکار گرامی سرکار خانم صفری، پیوندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها به شما و همسرگرامیتان تبریک میگویم  و زندگی سرشار از آسایش و خوشبختی برای شما آرزومندیم.

همکار گرامی جناب آقای جهانی، آغاز و شروع زیبای زندگی مشترک فرزندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها تبریک میگوییم.

همکار گرامی جناب آقای آخوندی، آغاز و شروع زیبای زندگی مشترک فرزندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها تبریک میگوییم.

همکار گرامی جناب آقای عبدالهی، آغاز و شروع زیبای زندگی مشترک فرزندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها تبریک میگوییم.

همکار گرامی جناب آقای ترابی، پیوندتان را با تقدیم بهترین شادباش ها به شما و همسرگرامیتان تبریک میگوییم  و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنیم.( شهریور91)
همکار گرامی جناب آقای حسین احمدی، شروع زیبای زندگی مشترک را به شما و همسرگرامیتان تبریک می گوییم و زندگی سرشار از عشق و محبت و خوشبختی برای شما آرزومندیم.(فروردین 91)

همکار گرامی جناب آقای رضا صفاجوآبیز، آغاز زندگی مشترک را به شما و همسرگرامیتان تبریک می گوییم و زندگی سرشار از آسایش و خوشبختی برای شما آرزومندیم.

همکار گرامی سرکار خانم مریم ذوالفقاری، آغاز زندگی مشترک را به شما و همسرگرامیتان تبریک می گوییم و زندگی سرشار از آسایش و خوشبختی برای شما آرزومندیم.

  تبریک موفقیت های تحصیلی

سرکار خانم کباری (فرزند همکار عزیزمان جناب آقای کباری)
موفقیت مسرت بخش شما درخصوص قبولی در رشته مهندسی صنایع دانشگاه بیرجند که نشان از همت والای شماست را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می نماییم. در پناه دستان خداوند بی همتا، شاد، سربلند و موفق در کلیه مراحل زندگیتان باشید.(شهریور93)

سرکار خانم الهام درایتی (فرزند همکار عزیزمان جناب آقای درایتی)
موفقیت مسرت بخش شما درخصوص قبولی در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی دانشگاه بیرجند که نشان از همت والای شماست را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می نماییم. در پناه دستان خداوند بی همتا، شاد، سربلند و موفق در کلیه مراحل زندگیتان باشید.(شهریور93)

سرکار خانم فاطمه سریع السیری (فرزند همکار عزیزمان جناب آقای سریع السیری)

موفقیت مسرت بخش شما درخصوص قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه بیرجند که نشان از همت والای شماست را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می نماییم. در پناه دستان خداوند بی همتا، شاد، سربلند و موفق در کلیه مراحل زندگیتان باشید.(شهریور92)

سرکار خانم عارفه درایتی (فرزند همکار عزیزمان جناب آقای درایتی)
موفقیت شما در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نیز نمونه دولتی فردوس، که نشانگر تلاش و همت کم نظیر شماست را تبریک عرض می نماییم. در پناه دستان خداوند بی همتا، شاد، سربلند و موفق در کلیه مراحل زندگیتان باشید.(خرداد92)

سرکار خانم منظر مالکی ( فرزند همکار عزیزمان جناب آقای مالکی )

موفقیت مسرت بخش شما در آزمون دکترا را  به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می نماییم امید است با توکل به خدا و تلاش مضاعف، این مقطع تحصیلی را نیز با موفقیت سپری کرده و بیش از پیش منشاء خدمات علمی باشید.

سرکار خانم الهام درایتی ( فرزند همکار عزیزمان جناب آقای رضا درایتی )

کسب رتبه 5 کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390 رشته آموزش ابتدایی ، نشانگر تلاش و پشتکار شماست. امیدوارم در راه کسب فضائل اسلامی و اخلاقی و خدمت به اهداف مقدس انقلاب اسلامی تحت رهبری ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) موفق بوده و آینده ساز مفیدی برای کشور عزیزمان باشید. توفیق روز افزون شما را در عرصه علم و عمل در سایه لطف الهی خواهانیم.

   تبریک به همکاران

 

   تبریک به همکاران محترمی که به عنوان همکاران برگزیده از ریاست محترم سازمان لوح تقدیر دریافت کردند :

آقای علی موحدی خواه معاون حقوقی و سجلی اداره کل به عنوان مدیر نمونه ستادی

آقای سید هادی پیرایش رئیس امور اداری به عنوان جانباز نمونه

آقای حسین جهانی رئیس اداره ثبت احوال بیرجند به عنوان رئیس اداره شهرستان نمونه

آقای محمود آسیبی مسئول امور سجلی (امور عمومی) اداره ثبت احوال فردوس به عنوان کارمند نمونه

آقای غلامحسین حسین پور سرایدار و پیشخدمت اداره ثبت احوال قاین به عنوان خدمتکار نمونه

خانم سمیه علی آبادی کارشناس آمار و انفورماتیک اداره ثبت احوال بیرجند به عنوان کارشناس نمونه

آخرین بروز رسانی : 1394/11/05 09:34:40  تعداد مشاهده : 52362  نویسنده / ویرایشگر : مدیریت سایت

 

 

 

ملاقات با مدیر

مدیردر راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع هموطنان عزیز می توانند جهت ملاقات با مدیر کل ثبت احوال استان خراسان جنوبی و بیان مسائل و مشکلات خود در روزهای دوشنبه از ساعت 9 الی 12 به اداره کل ثبت احوال استان خراسان جنوبی واقع در بلوار صنعت و معدن، مجتمع سایت اداری مراجعه نمایند. ضمنا در سایر ایام هفته نیز پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهیم بود.
تلفن 32400050
 

 

 

سامانه کارت هوشمندملیخدمات کارت ملیخدمات شناسنامه ایعملکرد آماری کشورعملکرد آماری استانفیش حقوقی بازنشستگانفرمهای خدماتفرهنگ نام و نام گزینینرخ خدماتتغییر نشانیسامانه مدارک پیداشدهروزنامه ها

 

 

 
کدام قسمت از سایت برای شما کاربرد بیشتری دارد؟
اخبار سایت
قوانین و دستورالعملها
اطلاعات آماری و نشریات
مطالب موجود در سایر منوهای سایت

 

 


 خروجی  RSS آخرین اخبار

 

   ثبت احوال بیرجند   ::    قاین   ::    فردوس   ::    زیرکوه   ::    بشرویه   ::    نهبندان   ::    سرایان   ::    درمیان   ::    سربیشه   ::    طبس   ::    دستگردان   ::    خوسف   ::
اداره کل ثبت احوال استان خراسان جنوبی - بیرجند - بلوار صنعت و معدن- مجتمع سایت اداری - تلفن : 1-32400050 پست الکترونیک:info@skocr.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : دفتر فناوری اطلاعات داده پرداز بیرجند
RaakCMS

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0