اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی برگزار شد : جشن تکلیف فرزندان پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی برگزار شد : جشن تکلیف فرزندان پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی

به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور و با حضور مدیر کل ثبت احوال و رئیس ستاد اقامه نماز استان، جشن تکلیف فرزندان همکاران ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب در این جلسه افزود : انسان در نظام خلقت تنها موجودی می باشد که مزین به تکلیف شده و این بار گران ، مهر تاییدی بر اشرف مخلوقات بودن انسان می باشد.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین ورود به سن تکلیف را ، ورود به حریم امن الهی برشمرد و بر بهره گیری مناسب از این فرصت کم نظیر تاکید نمود.
وی تعداد فرزندان تقدیر شده در جشن تکلیف امسال مجموعه ثبت احوال استان را ده نفر اعلام کرد که از این تعداد ،شش نفر دختر و چهار نفر پسر می باشند.

همچنین در ادامه این مراسم حجه الاسلام والمسلمین کمیلی ،رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی  نیز در سخنانی تربیت صحیح در راستای اقامه  نماز از سنین کودکی را با اهمیت دانست وبر ترویج فرهنگ نماز در بین خانواده ها تاکید نمود.
گفتنی است این مراسم در محل نمازخانه اداره کل ثبت احوال استان برپا گردید .

 

 

 

 

 
تعداد بازدید : 610
زمان انتشار : 1396/10/06Power by : RAAKCMS