اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار و امام جمعه شهرستان طبس

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار و امام جمعه شهرستان طبس


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با طلائی مقدم ، معاون استاندار و فرماندار ویژه ی طبس و حجه الاسلام والمسلمین محمدی ، امام جمعه شهرستان طبس  دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان در این دیدار ها بیان داشت  : کارت هوشمند ملی هم اکنون به عنوان ابزاری مهم در ارائه خدمات به مردم در دولت الکترونیک مطرح بوده که لازم است اهمیت آن برای مردم تشریح گردد.
وی حرکت به سمت کاهش دغدغه های اساسی مردم را با ارزش دانست و اظهار داشت که مجموعه ی ثبت احوال استان با رعایت همین مهم موفق به کسب رتبه ی نخست در زمینه ی رعایت حقوق شهروندی در سطح استان شده و تلاش در این زمینه با قوت ادامه دارد.
فاطمی در ادامه ابراز کرد که بیش از 86 درصد مردم در شهرستان طبس کارت هوشمند ملی خود را دریافت نموده اند و مابقی نیز لازم است تا در اسرع وقت نسبت به اخذ این کارت اقدام نمایند.
مدیر کل ثبت احوال استان از مراجعه ی بیش از پانصد هزار نفر در استان به ادارات ثبت احوال در سال گذشته خبر داد و گفت با وجود حضور پر رنگ مراجعین به ثبت احوال، با کمترین میزان نارضایتی مواجه بودیم که این مهم نشان از تعهد و رعایت صیانت از حریم امنیت عمومی و تکریم مراجعین ، توسط پرسنل این مجموعه را دارد.
این مقام مسئول اقدامات فرهنگی در ثبت احوال را نیز حائز اهمیت برشمرد و ابراز داشت که با تلاش های صورت گرفته انتخاب نام های نیکو و مذهبی در اولویت والدین قرار گرفته و غنای فرهنگی و اصالت مذهبی مردم خراسان جنوبی نیز به آن کمک کرده است.
در ادامه ی این دیدارها ، طلائی مقدم ، معاون استاندار و فرماندار ویژه ی طبس  نیز ضمن قدردانی از خدمات شایسته ی مجموعه ی ثبت احوال ، بر تامین نیازهای این اداره تاکید کرد.
حجه الاسلام والمسلمین محمدی ، امام جمعه ی شهرستان طبس نیز در سخنانی ، حفظ هویت ملی ایرانی در کنار هویت فرهنگی را بسیار با اهمیت دانست و ابراز امیدورای کرد که با اطلاع رسانی و ترغیب مناسب مردم ، پوشش کارت هوشمند ملی در طبس همگانی گردد.
گفتنی است این دیدار ها در فرمانداری ویژه و دفتر امام جمعه ی شهرستان طبس  برگزار شد.
 

 

 

 

 

            

 
تعداد بازدید : 629
زمان انتشار : 1397/07/12Power by : RAAKCMS