وب سایت اداره کل ثبت احوال استان خراسان جنوبی

باحضور مدیر کل و کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید: جشن اعیاد شعبانیه

باحضور مدیر کل و کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید: جشن اعیاد شعبانیه


به مناسبت فرارسیدن اعیاد فرخنده میلاد امام حسین (ع)،حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام زین العابدین (ع) مراسمی جشنی در اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود :ماه شعبان فرصتی مناسب برای بهره مندی از فیوضات معنوی می باشد.
وی برگزاری این گونه مراسم را موجب تعظیم شعائر اسلامی برشمرد و آن را زمینه ساز تلمذ در محضر اهل بیت (س) و کسب معرفت بیش از پیش دانست.
فاطمی همچنین تقدیر از مقام بلند پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی را به بهانه این ایام بسیار با اهمیت خواند و بیان فداکاری های این قشر از جامعه را موجب تقویت باور های انقلابی نسل جوان برشمرد
همچنین در این جشن ، حجه الاسلام والمسلمین درکی از کارشناسان فرهنگی استان احادیثی از امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) را نقل نمود و سید ابوالفضل میری از پرسنل ثبت احوال استان نیز به مولودی خوانی در وصف سرداران  دشت کربلا  پرداخت.
گفتنی است در پایان این مراسم که در محل نمازخانه اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید از جانبازان شاغل در این مجموعه نیز با اهدای لوح سپاس،و هدایای نقدی قدردانی شد.
 

 

 

 

 

 

        

 

آدرس صفحه :