header

به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت بانوان صورت گرفت : پیاده روی بانوان ثبت احوال خراسان جنوبی در بافت تاریخی بیرجند و بازدید از اماکن تاریخی


به مناسبت فرارسیدن ایام هفته سلامت بانوان ، کارکنان خانم اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی در بافت تاریخی بیرجند پیاده روی کردند و از اماکن تاریخی این بافت بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر افزود : پرداختن به امور سلامت پرسنل از اهمیت بالائی برخوردار بوده و ضروریست این مهم به طور مستمر در دستور کار قرار گیرد.
وی اظهار داشت که پیاده روی در امکان تاریخی و سنتی ضمن دارا بودن تحرک و پویائی موجب تقویت روحیه و سلامت روان نیز می گردد.
مهرآور اظهار داشت که در این برنامه بانوان ثبت احوال استان از اماکن تاریخی ، مدرسه شوکتیه،پست خانه بیرجند، آب انبار های قدیمی و بخشی دیگر از بافت تاریخی شهرستان بیرجند بازدید کردند.
وی اظهار داشت که بازدید از اماکن تاریخی به منظور آشنائی هرچه بیشتر با پیشینه ی تاریخی استان در آینده نیز ادامه خواهد یافت.
گفتنی است این برنامه با همکاری اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی و همچنین پایگاه تاریخی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بیرجند برگزار شد.
 

 

 

 

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت